Шановний риболове, з радістю представляємо вашій увазі силіконові приманки ТМ «Wist».

Приманки розроблені досвідченими риболовами України. В асортименті ТМ «Wist» ви не знайдете повних копій світових брендів. Адже ми поважаємо інтелектуальну власність і цінуємо працю інших людей.

При виході на ринок кожен виробник може обрати два шляхи розвитку: простий, скопіювати щось, що уже продається і вирізнятись з поміж конкурентів лише ціною і якістю або складний, зробити щось своє, ексклюзивне. При виборі своєї стратегії розвитку ми обрали більш складний шлях, ми представили увазі рибальської аудиторії новий, ексклюзивний і дійсно якісний продукт, при чому не забули потурбуватись і про гаманець кожного риболова. Зрештою, силіконові приманки це є розхідник і не нам розповідати, скільки приманок за одну рибалку ми можемо залишити в «міцних місцях», а саме там в корягах, на руслових бровках найчастіше і живе той самий трофей за яким ми і вирушаємо на риболовлю.

Всі ми знаємо і скоріш за все рибачили розрекламованими приманками японського виробництва, так цей продукт має відміну якість, проте розроблені вони були явно не для наших водойм і не для риб яких ми звикли ловити. Кожна модель торгової марки «Wist» була протестована широкою масою риболовів, колірна гама і модельний ряд були підібрані з урахуванням специфіки нашого регіону і саме для того видового складу риб котрих ми звикли ловити на різноманітні джигові та рознесені оснастки.

Усі силіконові приманки просочені атрактантами і деякими секретними добавками, в необхідній кількості містять кристали солі. Жорсткість силікону підібрана оптимальним образом і рекомендується для використання в 99% випадків. Проте доступні ще два вида твердості, Super Soft & Super Hard. Супер м’який і супер твердий відповідно.

Перевагою бренду «Wist» буде і той факт, що при виробництві продукції наша компанія використовує сировину власного виробництва. Сировина має усі сертифікати якості і являється абсолютно не шкідливою до довкілля. Обладнання і технологія були розроблені і виготовлені ексклюзивно.

І на завершення, з приманками від торгової марки «Wist» ви завжди будете з уловом, в не залежності від обставин.