09.00 - 18.00

Ваш кошик порожній!

ДОСТАВКА

ДОСТАВКА

Термін доставки від 1 до 5 робочих днів (в залежності від наявності товару на складі і ваших побажань). Доставка виконується з понеділка по суботу з 10:00 до 16:00. Товари, замовлені вами в неділю, доставляються в понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі.

Увага!

Неправильно зазначений номер телефону, неточний або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

ДОСТАВКА НОВОЇ ПОШТОЮ

Термін зберігання посилки у відділенні “Нова Пошта” – 5 днів.

Вартість – згідно з тарифами “Нової Пошти” – https://novaposhta.ua/delivery

Терміни транспортування вашого замовлення Новою Поштою зазвичай 1-2 дні, розрахувати самостійно можна тут: https://novaposhta.ua/onlineorder/estimatedate

Відстежувати посилку можна за номером накладної тут: http://novaposhta.ua

Шановний покупець, якщо ви з якихось причин не забираєте своє замовлення у відділенні Нової Пошти протягом 5 днів, то на п’ятий день йде автоматичне повернення товару. Повторна відправка цього ж замовлення може бути здійснена при оплаті подвійний доставки (туди + назад) за тарифами Нової Пошти.